headerother

KUBÁNSKÁ KLASIKA - relax a dovolená v Karibiku

tnd plazV

Když se řekne "dovolená na Kubě", všem se pravděpodobně ihned vybaví obrázky bělostných pláží s jemným pískem, palmami a blankytným mořem v pozadí. Leháro v all incl. hotelu, kde večer co večer Havana Club teče proudem, stejně jako tóny salzy ze saxofonů kubánských muzikantů...

 
MY VÁM NABÍZÍME VÍC NEŽ TO. RELAX & INSPIRATION: Ke každému pobytovému zájezdu Vám nabízíme možnost zvýhodněného pronájmu auta - se slevou 10% z oficiálních cen. A ke každému pronajatému autu pak zdarma nejnovějšího českojazyčného průvodce Kubou z edice MERIAN a CD s originální kubánskou muzikou. Vedle odpočinku a relaxace v Karibiku tak navíc získáte i možnost cestovat, poznávat Kubu a třeba se i nechat inspirovat jedinečnou atmosférou této krásné země.
amigo1V

VARADERO - Hotel Club Amigo Tropical***

Jednoduchý all inclusive hotel v dobré poloze přímo na krásné bělostné pláži blízko centra světově proslulého letoviska. Blízkost centra je výhodou pro všechny, kteří chtějí kromě odpočinku na pláži být také v centru všeho dění na Varaderu. Cena včetně letenky z Prahy : od 30 000 Kč.

CHCETE ZASLAT NABÍDKU ?

amigoplaya1V
Barcelovaradero1V

VARADERO - Hotel Barceló*****

Luxusní hotelový komplex all inclusive na krásném úseku pláže z jemného bělostného písku s pozvolným vstupem. Kvalitní služby dělají z pobytu v tomto prázdninovém komplexu skutečný zážitek Cena včetně letenky z Prahy : od 34 990 Kč.

CHCETE ZASLAT NABÍDKU ?

Barcelovaradero1V
Iberostarvaradero1V

VARADERO - Hotel Iberostar*****

Jeden z nejlepších hotelů ve Varaderu, leží přímo na bělostné pláži, v blízkosti přírodní rezervace „Hicacos“. Skvěle udržovaný areál hotelu je vynikajícím zázemím pro strávení příjemné bezstarostné dovolené. Špičková úroveň služeb. Přímo v hotelu se nachází půjčovna aut naší partnerské společnosti REX. Cena včetně letenky z Prahy : od 40 790 Kč.

CHCETE ZASLAT NABÍDKU ?

Iberostarvaradero2V
   Video z místa činu  
trinidad1v

TRINIDAD - Hotel Ancón***

Oblíbený hotel“na jedné z nejkrásnějších karibských pláží na Kubě, poblíž koloniálního Trinidadu (od r. 1989 na seznamu světového dědictví UNESCO). Kromě relaxu a návštěvy jedinečných památek z koloniální éry je zde též možnost jednodenního výletu do hor Sierra Escambrey - deštný les, pěstování kávy, vodopády. Cena od 490 EURO zahrnuje 3 x ubytování v Havaně s polopenzí, 7 x ubytování v hotelu Ancón*** all incl., transfery Havana - hotel Ancón, transfery z/na letiště v Havaně. Nezahrnuje letenku (19 - 25 000 Kč podle období).

CHCETE ZASLAT NABÍDKU ?

 

trinidad2v
trinidad3v

TRINIDAD - Hotel Brisas Trinidad del Mar****

O něco luxusnější hotel Brisas Trinidad del Mar  na stejné pláži jako hotel Ancón (Playa Ancón).  Kromě relaxu a návštěvy jedinečných památek z koloniální éry je zde též možnost jednodenního výletu do hor Sierra Escambrey - deštný les, pěstování kávy, vodopády. Cena od 540 EURO zahrnuje 3 x ubytování v Havaně s polopenzí, 7 x ubytování v hotelu Brisas Trinidad del Mar**** all incl., transfery Havana - hotel Ancón, transfery z/na letiště v Havaně. Nezahrnuje letenku (19 - 25 000 Kč podle období).

CHCETE ZASLAT NABÍDKU ?

trinidad4v

Kuba

Kuba je krásná a šťavnatá země s pohnutou minulostí a velkými očekáváními budoucnosti 

Více o Kubě

Potápění na Kubě

Týden na lodi obklopeni žraloky ? Anebo raději potápěčskou pohodičku all incl. hotelu ?

Více potápění

Cestovní služby

Vnitrostátní letenky, víza, pronájmy aut, transfery, golf, služební cesty, stovky hotelů...

Více o cestování

Chcete poslat nabídku ?

Potřebujete poradit ?

Napište nám

info@divingincuba.cz

+420 774 832 315-6