headerother

Pojištění na Kubu

Cestovní Pojištění ON LINE

ERV Pojišťovna - sjednání pojištění onlineCestování je super, potápění je taky super..., ale bohužel jsou věci, které Vám můžou dovolenou pekelně zkomplikovat. Letecká společnost Vám může zašantročit zavazadlo, díky zrušenému letu můžete prošvihnout loď, vrtošivý osud Vás může donutit stornovat dovolenou, nebo nedej Bůh úraz či nějaká zdravotní komplikace... Potápěčskou výstroj si před dalekou cestou každý jistě zkontroluje, ale ruku na srdce - znáte opravdu limity a podmínky své pojistky ? Například většina tzv. pojistek k platebním kartám se pro exotickou dovolenou hodí asi tak jako třicet let stará neservisovaná tajfunka pod led (nic proti tajfunkám). Například na leteckou ambulanci do míst takto vzdálených do pod jeden milon korun nepořídíte - a někdy stačí blbě uklouznout na chodníku a je vymalováno...

 

Nuže. Máte-li zájem vyhnout se riziku pozdního pláče a skřípění zubů, doporučujeme Vám pojistku, o které jsme převědčeni, že je Vám v případě potíží pomůže - pojistku SBALENO od ERV Evropské pojišťovny. Kromě toho, že z všech běžně dostupných pojistek nabízí největší rozsah plnění, lze připojistit i sportovní potápění(do 40 m) a storno zájezdu.

Pozor, velmi důležité : Pojištění storna musí být uzavřeno NEJPOZDĚJI současně s doplatkem ceny zájezdu a nyní lze již i toto připojištění sjednat on-line. Přemýšlejte. Proklepněte si své pojistky a...pokud máte zájem o uzavření pojistky od ERV Evropské pojišťovny, klikněte ZDE, pro připojištění storna a případné další informace nás kontaktujte telefonicky či mailem.

Kuba

Kuba je krásná a šťavnatá země s pohnutou minulostí a velkými očekáváními budoucnosti 

Více o Kubě

Potápění na Kubě

Týden na lodi obklopeni žraloky ? Anebo raději potápěčskou pohodičku all incl. hotelu ?

Více potápění

Cestovní služby

Vnitrostátní letenky, víza, pronájmy aut, transfery, golf, služební cesty, stovky hotelů...

Více o cestování

Chcete poslat nabídku ?

Potřebujete poradit ?

Napište nám

info@divingincuba.cz

+420 774 832 315-6