headerother

Pojištění DiveAssure

Doba je zběsilá a není čas na nedokonalé potápěčské pojistky.

Zatímco "tradiční" pojištění storna umí kdekdo, tak jedině DiveAssure vám pomůže v případě, že v průběhu dovolené onemocníte covidem a místo na lodi skončíte v karanténě.

 

NENÍ STORNO jako STORNO

Klasické pojištění storna dnes nabízí kde kdo. Stejně tak jako pojištění léčebných výloh v případě, že v zahraničí onemocníte a budete muset do nemocnice (popř. karantény). Ale v podstatě skoro žádná pojišťovna nenabízí pojištění storna pro případ, že na dovolenou odletíte, ale ještě před nástupem na potápěčskou loď onemocníte. 

Supr potápění si zaslouží supr pojištění ! Foto (c) Pavel Šimák 2014
  DiveAssure vám nabízí pojištění storna/přerušení dovolené nejen pro případ, že nejste schopni nastoupit na loď ze zdravotních důvodů (např. PCR pozitivní test v zahraničí). Pojištění "Cancellation" DiveAssure kryje i případy, že zmeškáte nástup na loď v např. důsledku zpoždění letadla. A výslovně kryje i poměrně bizarní situaci, kdy přijdete o dovolenou v důsledku potopení lodě. Pojistné limity plnění TRIP CANCELLATION  jsou od 1000 EURO do 8000 EURO.  Supr potápění si zaslouží supr pojištění ! Foto (c) Pavel Šimák 2014
 

POTÁPĚČSKÉ SAFARI - LOST DIVING DAYS 

Kromě celkového storna kryje pojištění DiveAssure i situace, kdy sice na potápěčskou loď nastoupíte, ale v důsledku zdravotních potíží nebo nepřízně počasí nemůžete využít všechny zaplacené potápěčské dny. Pojištění LOST DIVING DAYS se kromě uvedených případů vztahuje i na situace, kdy v důsledku potápěčské nehody  je loď nucena se předčasně vrátit do přístavu. 

Supr potápění si zaslouží supr pojištění !
 

Pojištění LOST DIVING DAYS se vztahuje i na případy, kdy se potápěčské safari musí předčasně ukončit i z jiných, např.  technických důvodů (porucha kompresoru apod.). Limity plnění LOST DIVING DAYS se pohybují mezi 200 - 250 EURO/zmeškaný den (podle příčiny). 

Supr potápění si zaslouží supr pojištění !
 
 
 

POTÁPĚČSKÁ  A  CESTOVNÍ  RIZIKA

Kromě pojištění storna a ztracených potápěčských dnů pojištění DiveAssure samozřejmě kryje klasická potápěčská a cestovatelská rizika : léčebné výlohy, transfery do nemocnice (barokomory), náklady na covid-19 karanténu, ztrátu zavazadel, zpoždění zavazadel atd. Pro potápěčská rizika nejsou stanoveny žádné hloubkové limity - jediným hloubkovým limitem je vaše potápěčská kvalifikace.

Potápěčské pojištění DiveAssure
 

POJIŠTĚNÍ DiveAssure

lze sjednat v angličtině on-line ve čtyřech základních variantách :

- POTÁPĚČSKÉ + CESTOVNÍ ROČNÍ (Dive Travel Annual)

- POTÁPĚČSKÉ + CESTOVNÍ JEDNORÁZOVÉ (Dive Travel - Short term)

- POTÁPĚČSKÉ ROČNÍ (Diving - Annual)

- POTÁPĚČSKÉ JEDNORÁZOVÉ (Diving - Short term).

Podle požadované výšky pojistného plnění lze ještě zvolit mezi nabídkami DIVE&TRAVEL  a DIVE&TRAVEL PLUS. 

Spočítejte si svoji pojistku !

Příklad : kvalitní potápěčské pojištění DiveAssure DIVE&TRAVEL dvoutýdenního safari na Maledivách lze (včetně celkového storna a pojištění LOST DIVING DAYS) pořídit od 140 EURO.  Důležité upozornění : vzhledem k tomu, že DiveAssure je americká pojišťovna a vzhledem k přetrvávající platnosti amerického embarga, fungují ZATÍM  služby DiveAssure na Kubě bohužel jen částečně. V ostatních zemích světa fungují bez omezení. 

Kuba

Kuba je krásná a šťavnatá země s pohnutou minulostí a velkými očekáváními budoucnosti 

Více o Kubě

Potápění na Kubě

Týden na lodi obklopeni žraloky ? Anebo raději potápěčskou pohodičku all incl. hotelu ?

Více potápění

Cestovní služby

Vnitrostátní letenky, víza, pronájmy aut, transfery, golf, služební cesty, stovky hotelů...

Více o cestování

Chcete poslat nabídku ?

Potřebujete poradit ?

Napište nám

info@divingincuba.cz

+420 774 832 315-6