headerother

CUBA on the ROAD 

NOVINKA SEZÓNY 

 

CUBA on the ROAD je unikátní program umožňující procestovat Kubu absolutně svobodně a nezávisle.  Vypůjčíte si obytňák  a vyrazíte. V případě zájmu může být  navíc každý obytňák doplňkově vybaven až dvěma elektrokolama. 

CUBA on the ROAD. Svobodně a nezávisle Krása spočívá v jednoduchosti 

Po příletu na Kubu se ubytujete v hotelu či case. Poté, co si vychutnáte Havanu, si v půjčovně vyzvednete zarezervovaný obytňák a vyrazíte. Můžete jet kam vás kola ponesou, přičemž v případě potřeby můžete zaparkovat v některé z dvaceti  "Cuba on the road parking areas", kde můžete m.j. doplnit vodu, připojit se na elektriku, zajít do hospůdky, a v neposlední řadě i obnovit kapacitu WC.

 

Obytňák FIAT DUCATO - Váš domov na cestách Kubou
CUBA on the ROAD. Svobodně a nezávisle

Vybavená kempovací místa (CUBA on the ROAD parking areas) najdete v Maria La Gorda, Vega de Tabaco Hoyo de Mena (Pinar del Río), Vinales Valley, Soroa, Marina Hemingway (Havana), Jibacoa, Varadero, Playa Larga (Zátoka Sviní), Cienfuegos, Guajimico, Trinidad, Topes de Collantes, Santa Clara, Cayo Santa Maria and Cayo Coco. Na tato místa při své cestě samozřejmě vázáni nejste - můžete jet, kam chcete a vychutnávat krásy doposud neokoukané.

CUBA on the ROAD parking areas
CUBA on the ROAD. Svobodně a nezávisle

Camper FIAT DUCATO disponuje dvěma dvoulůžky s možností dvou menších přistýlek (vhodné např. pro děti - maximální doporučená obsazenost je 5 dospělých + jedno dítě). Je v něm k dispozici kuchyňka, klimatizace, koupelna s možností teplé vody a WC. Vůz má automatickou převodovku a je poháněn dieselovým motorem 2,3 TD. Podrobnou specifikaci naleznete ZDE.

CUBA on the ROAD. Svobodně a nezávisle
CUBA on the ROAD. Svobodně a nezávisle

Pro řízení camperu stačí řidičský průkaz skupiny B, není třeba mezinárodní řidičský průkaz. Minimální věk řidiče je 26 let a je vyžadována minimálně dvouletá řidičská praxe.

CUBA on the ROAD. Svobodně a nezávisle
CUBA on the ROAD. Svobodně a nezávisle

S programem CUBA ON THE ROAD můžete navštívit vyhlášené potápěčské destinace jako třeba Maria la Gorda, Zátoka Sviní, Playa Santa Lucia. Ponory v těchto lokalitách Vám na požádání rádi zarezervujeme.

CUBA on the ROAD. Svobodně a nezávisle
CUBA on the ROAD. Svobodně a nezávisle

Kromě těchto slavných a vyhlášených potápěčských lokalit však s programem CUBA ON THE ROAD můžete propotápět i místa méně známá - avšak neméně krásná.  

 

CUBA on the ROAD. Svobodně a nezávisle

FOTOGALERIE CUBA on the ROAD

Cena pronájmu camperu FIAT DUCATO se pohybuje od  190 do 248 EURO/den podle doby pronájmu. Zahrnuje pronájem bez omezení počtu km a povinné pojištění, nezahrnuje palivo a vratnou kauci. 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kuba

Kuba je krásná a šťavnatá země s pohnutou minulostí a velkými očekáváními budoucnosti 

Více o Kubě

Potápění na Kubě

Týden na lodi obklopeni žraloky ? Anebo raději potápěčskou pohodičku all incl. hotelu ?

Více potápění

Cestovní služby

Vnitrostátní letenky, víza, pronájmy aut, transfery, golf, služební cesty, stovky hotelů...

Více o cestování

Chcete poslat nabídku ?

Potřebujete poradit ?

Napište nám

info@divingincuba.cz

+420 774 832 315-6