headerother

Dejme oceánům šanci

Po dlouhá léta nám moře a oceány dávaly radost a obživu. Pochutnávali jsme si na rybím mase, užívali si svět ticha, rušili jej milióny vypouštěných bublin, kopali do korálů...

Možná bychom jim teď něco málo na oplátku mohli dát zase my...


Hope 4 Ocean

 

  HOPE 4 OCEAN  je foundrisingový a osvětový projekt, jehož cílem je získávání prostředků na podporu zdraví moří a oceánů na straně jedné a šíření osvěty o stavu moří a oceánů na straně druhé. Příjemnou formou a bez přepjatého patosu.  thumb thumb isla
 

KDYŽ SE K NÁM PŘIPOJÍTE, zavedeme vás na nejzajímavější potápěčská místa na světě a z každého společného ponoru odvedeme část výtěžku těm, kteří se ochranou moří a oceánů profesionálně zabývají . Jedním ze světových potápěčských pokladů, které si naši pozornost a ochranu bezesporu zaslouží, je kubánské souostroví Jardines de la Reina (Královniny zahrady, Gardens of the Queen).

  SEA LEGACY.  Jedním z největších profesionálních hráčů v oboru ochrany světových moří a oceánů je kanadský tým filmařů, fotografů a mořských biologů SEA LEGACY (MOŘSKÉ DĚDICTVÍ). Mezi jejich poslední velké úspěchy patří např. prodloužení moratoria norské vlády na průzkum ložisek ropy v lofotském souostroví. Lofoty dostaly šanci (i díky nám). 
 

SEA LEGACY. V květnu 2019 se jim podařilo přesvědčit kanadskou vládu, aby přestala bojkotovat zařazení žraloka mako na seznam ohrožených druhů CITES. Mako dostal šanci (i díky nám).

V dubnu 2019 norská vláda prodloužila moratorium průzkumu ropných polí LOFOTY na neurčito
 

SPOJME PŘÍJEMNÉ S UŽITEČNÝM. Kromě toho, že se s námi pojedete potápět, můžete k záchraně světových moří a oceánů přispět třeba i nákupem kubánského rumu z našeho e-shopu LaCuba. Z každé prodané lahve poputuje v rámci našeho fundrisingového projektu Hope4Ocean část výtěžku na podporu moří a oceánů.

V dubnu 2019 norská vláda prodloužila moratorium průzkumu ropných polí LOFOTY na neurčito
 

ČÍM VÍC TOHO O ŽRALOCÍCH VÍME, TÍM VÍC SI POTÁPĚNÍ S NIMI VYCHUTNÁME. V rámci projektu Hope4Ocean budeme i nadále naší potápěčské (i nepotápěčské) veřejnosti zprostředovávat i nadále setkávání s předními mořskými biology a oceánografy. 9. prosince 2019 se tak všichni můžeme těšit na další setkání s doc. Alessandrem Maddalenou. Opět v Národním muzeu, tentokráte však v historické budově. A opět s ochutnávkou rumů na závěr.  

V dubnu 2019 norská vláda prodloužila moratorium průzkumu ropných polí LOFOTY na neurčito

ZKUSME TEDY DÁT  OCEÁNU ŠANCI - kupř.  POTÁPĚNÍM NA JARDINES DE LA REINA.  

Část peněz, které za toto potápění zaplatíte, poputuje na podporu moří a oceánů. Tak, aby si radost z potápění v neposkvrněné přírodě mohli užít i ti, co přijdou po nás.    

  Kromě "naší domovské destinace" Jardines de la Reina se s námi v rámci projektu Hope4Ocean můžete koncem ledna 2020 vypravit na "mistrovské mořské dílo přírody" (podle J-Y-Cousteaua) - malajský ostrov SIPADAN (3 volná místa, nabídka ke stažení ZDE).   Sipadan - mistrovské mořské dílo přírody
  Víte, kde se natáčel Jurský park ? Víte, kde se dají potkat největší hejna kladivounů na planetě ? Správně, je to Kokosový ostrov. A tam se vypravíme koncem září 2021 (v nejlepším ročním období). KOKOSOVÝ OSTROV (momentálně vyprodáno, ale sháníme další loď, prosíme o trochu trpělivosti - nabídka ke stažení ZDE).   Největší světová hejna kladivounů - Kokosový ostrov

Kuba

Kuba je krásná a šťavnatá země s pohnutou minulostí a velkými očekáváními budoucnosti 

Více o Kubě

Potápění na Kubě

Týden na lodi obklopeni žraloky ? Anebo raději potápěčskou pohodičku all incl. hotelu ?

Více potápění

Cestovní služby

Vnitrostátní letenky, víza, pronájmy aut, transfery, golf, služební cesty, stovky hotelů...

Více o cestování

Chcete poslat nabídku ?

Potřebujete poradit ?

Napište nám

info@divingincuba.cz

+420 774 832 315-6