headerother

Hope 4 Ocean

 

  PROČ BYCHO MĚLI DÁT OCEÁNŮM ŠANCI ?  Protože je potřebujeme - a nejen pro potápění. Protože bez zdravých oceánů nemůže naše planeta přežít. Jsme na nich bezpostředně závislí. Od vzduchu, který dýcháme, přes jídlo, kterým se živíme až po klima, ve kterém žijeme. Dnes víc než kdy předtím. Zdravé oceány pohlcují oxid uhličitý z atmosféry a pomáhají tak zmírnit dopady klimatické změny. Za každý doušek vzduchu v našich plicích vděčíme světovým oceánům.  thumb thumb isla
 

CO MŮŽEME PRO SVĚTOVÉ OCEÁNY PRÁVĚ MY ? Můžeme třeba podporovat ty, kteří se ochranou moří a oceánů profesionálně zabývají  a bez naší podpory se neobejdou. Mezinárodní tým filmařů a fotografů SEA LEGACY (MOŘSKÉ DĚDICTVÍ) hlídá stav světových moří a oceánů pro nás i pro ty, co teprve přijdou. SEA LEGACY m.j. přispěli k rozhodnutí norské vlády nepovolit další průzkum ropných polí v souostroví Lofoty.

V dubnu 2019 norská vláda prodloužila moratorium průzkumu ropných polí LOFOTY na neurčito

DEJME OCEÁNU ŠANCI - kupř.  POTÁPĚNÍM NA JARDINES DE LA REINA.  Část peněz, které za toto potápění zaplatíte, poputuje na podporu moří a oceánů. Tak, aby si radost z potápění mohli užít i ti, co přijdou po nás.     

Kuba

Kuba je krásná a šťavnatá země s pohnutou minulostí a velkými očekáváními budoucnosti 

Více o Kubě

Potápění na Kubě

Týden na lodi obklopeni žraloky ? Anebo raději potápěčskou pohodičku all incl. hotelu ?

Více potápění

Cestovní služby

Vnitrostátní letenky, víza, pronájmy aut, transfery, golf, služební cesty, stovky hotelů...

Více o cestování

Chcete poslat nabídku ?

Potřebujete poradit ?

Napište nám

info@divingincuba.cz

+420 774 832 315-6